S shukri_93 Registered 5 Април 2009 #1 Забелязах нещо.Като има ново мнение в някой форум като го прочета и наново заредя форуми това мнение пак ми го дава като ново.Маркирах всички теми като прочетени ама пак някой като напише нещо прочета го и пак така.
Забелязах нещо.Като има ново мнение в някой форум като го прочета и наново заредя форуми това мнение пак ми го дава като ново.Маркирах всички теми като прочетени ама пак някой като напише нещо прочета го и пак така.