V vlcb Registered 29 Април 2010 #1 Здравейте, тъй като нямам карта и не знам как да използвам ebay, търся човек който може да пусне на търг един сайт. При успешна продажбва на сайта давам на човека пуснал търга 100 лв. скайп: aeonsv
Здравейте, тъй като нямам карта и не знам как да използвам ebay, търся човек който може да пусне на търг един сайт. При успешна продажбва на сайта давам на човека пуснал търга 100 лв. скайп: aeonsv