Развой между скандала Матераци <-> Зидан

our

Registered
Марко Матераци вероятно ще получи възможно най-тежкото наказание от националният комитет на FIFA. Вероятно няма да може да игра на световни първенства до края на кариерата си. Близко стоящи камери за записали всички думи отправени от Матераци към Зидан. Обидите били към произхода на майката и сестрата на Зизу, като информирани издадоха само думата "терорист". Зидан не издържал на личните нападки...

"Въпреки, че няма извинение, извинявам се на децата, които са гледали мача и след това на всички зрители. Съжелявам..." - това бяха думите на френският халф по време на интервю за френска телевизия.

(Статията е подготвена специално за Web-tourist.net)

Access

Registered
Въпреки,че съм фен на Италия и бях за тях на финала Матераци много ми пада в очите и не одобрявам особено постъпката му :x
Когато видях какво стана и как Зидан му наби главата не мислех,че Мацерати се е отнесъл толкова грубо и го е обидил така :?

E398

Registered
Ми честно да ти кажа ... Според мен просто напрежението в този мач е дало ефект върху всички и точно това е следвало от него ...

Player_pz

Registered
Матераци ми е голям неприятник , също и Италия , още когато ни победиха на европейското с 2:1 ... :x
Според мен не трябва Матераци повече да играе на световни първенства .
Зидан си е легенда , това че Матераци се прави на интересен и се е научил да обижда въобще не го прави добър . Той никога неможе да бъде на нивото на Зидан .
8) ( също както и на моето ниво :twisted: , вързалка по всяко време )

our

Registered
@METALLICA - Колкото и да си напрегнат - не може да казваш на противника терорист и да говориш гадорий за сестра и майка му ... Не е от напрежение - провокация е. Така без Зидан на Италия им беше по-лесно...

E398

Registered
our каза:
@METALLICA - Колкото и да си напрегнат - не може да казваш на противника терорист и да говориш гадорий за сестра и майка му ... Не е от напрежение - провокация е. Така без Зидан на Италия им беше по-лесно...

Ми може, ама ... Оффф де да знам ... Нещата са се случили така и Италия биха на световното искате или не ...

Горе