Установих една тъпня, която не мога да си обясня защо Google допускат. Всички браузъри (IE 7/8, Mozilla Firefox 2/3, Safari, Opera) имат едно и също разбиране за "margin-top". Единствено Chrome добавя винаги един пиксел отгоре и разваля нещата. По-конкретно имам една кутиика и най-отдолу с изображение съм й направил стрелка. При всички е напасната, но при Chrome отива с един пиксел по-надолу и стои грозно. Има ли някакъв начин това да се предотврати или евентуално да се зададе нещо от рода на "if Chrome", както при IE има?