Здравейте.
Открих нещо като бъг в един мой сайт.
Ако адреса е http://sajt.com/index.php и съм логнат - всичко е ОК.
Ако обаче някой посети сайта с WWW - http://www.sajt.com/index.php - тогава ти показва че не си логнат. Ползвам Кукита и нещо с тях е проблема.
Въпроса ми е от какво може да е това и мога ли да направя така
ако някой посети това - http://www.sajt.com/index.php - скрипта автоматично да те препрати на http://sajt.com/index.php
Или пък ако ми дадете идея от какво може да е това с www пак ще е добре.
Благодаря.
Открих нещо като бъг в един мой сайт.
Ако адреса е http://sajt.com/index.php и съм логнат - всичко е ОК.
Ако обаче някой посети сайта с WWW - http://www.sajt.com/index.php - тогава ти показва че не си логнат. Ползвам Кукита и нещо с тях е проблема.
Въпроса ми е от какво може да е това и мога ли да направя така
ако някой посети това - http://www.sajt.com/index.php - скрипта автоматично да те препрати на http://sajt.com/index.php
Или пък ако ми дадете идея от какво може да е това с www пак ще е добре.
Благодаря.