Различни форуми

Soul_Stealler

Registered
Какво мислите за SMF и IPB форумите...кои според вас са по-добри :roll:
smflogo.gif
vs. IPB

fena

Super Moderator
staf каза:
SMF копира от IPB :x

е те всички копират от IPB, за мен IPB e най-добрият(само дето е платен)
после phpBB и много екзотичният Simple Machine Forum

fena

Super Moderator
То и за мен IPB-то е най-добър, ама трябват кинти... Класацията ми е нещо от тоя род:
1. IPB
2. phpbb (новия)
3. SMF
4. phpbb

какво разбираш под новия?

phpBB v2.0.20 или phpBB2 Plus

този Plus Има 1000000 бъга, изобщо не го харесвам, може би след 2-3 версии ще се оправи но засега е боза

Пак повтарям SMF ме кефи заради екзотичността си :)

staf, ето цените: https://www.invisionpower.com/customer/order.php?shop_cat=1,3,4

до версия 1.2 са безплатни от там нагоре....trial и така :) иначе хванат ли те лошо

Soul_Stealler

Registered
:shock: :shock: :shock: май ще падна от стола... $185.00 !?!?!? :shock: :shock: :shock:
xax...то по-евтино ти излиза да си вземеш хост който поддържа IPB форум :shock:

fena

Super Moderator
Soul_Stealler каза:
:shock: :shock: :shock: май ще падна от стола... $185.00 !?!?!? :shock: :shock: :shock:

в cPanel подръжката на IPb е до версия 1.2, така е във всички хостове който съм имал

а за да махнат copyright-та отдолу

IPB Copyright Output Removal License · $275.00
This option allows you to remove output of the Invision Power Board copyright line displayed at the bottom of each board page.

staf

Registered
Soul_Stealler каза:
На мен ми е чудно сайтовете които предлагат платен форум хост дали си плащат за всеки форум който предлагат.

fena

Super Moderator
до 1.2 са безплатни!!!

и те нищо не плащат(май, може да имат някаква подръжка но то е символична цена там и е включена в cPanel-a който е към 70-80$ на месец)

bafitu

Registered
за мен SMF е по-добър.Безплатен, няма бъгове, доста добре защитен.Абе перфектен е.Това , че са копирали .. че кой не го прави в днешно време :p

Горе