P Psyho Registered 25 Април 2009 #1 Имам проблем с картинките в phpbb2 - много са размазани емотиконите - Original - Плюса и минуса - Original - и всички други картинки са размацани. Мисля, че преди и тук бяха размацани .. Някакви идеи ?
Имам проблем с картинките в phpbb2 - много са размазани емотиконите - Original - Плюса и минуса - Original - и всички други картинки са размацани. Мисля, че преди и тук бяха размацани .. Някакви идеи ?
D DeathGuard_ Registered 25 Април 2009 #3 Зависи къде ти излизат. За всеки случай сигурно проблема е от оразмеряване. Ако си с мозила дай десен бутон на емотиконата и дай пропъртийс след това виж дали има scaled to...
Зависи къде ти излизат. За всеки случай сигурно проблема е от оразмеряване. Ако си с мозила дай десен бутон на емотиконата и дай пропъртийс след това виж дали има scaled to...
P Psyho Registered 25 Април 2009 #4 @Formula1 дал съм картинки виж че там е размазано а на другите не... @ DeathGuard