Здравейте,
.. Снощи се чудех какво може да не е на ред със сайта и се сетих да ви питам, колко може да е голяма БД (за регистрации).
Ако в БД-то има към 5000 регистрации (сайта ще е игра), с към 6 полета (за регистрация/да не се бъркаме../).
Едит: Ако полетата са попълнени, питам :?:
.. Снощи се чудех какво може да не е на ред със сайта и се сетих да ви питам, колко може да е голяма БД (за регистрации).
Ако в БД-то има към 5000 регистрации (сайта ще е игра), с към 6 полета (за регистрация/да не се бъркаме../).
Едит: Ако полетата са попълнени, питам :?: