Разместване на сайт

Защо просто не дадеш линка..

А кокво сложно има да се инсталират Firefox и Opera?

Под другите браузъри ще е еднакво (освен естествено IE)
 
Е какъв ти е проблема да си имаш FF Опера i IEtester? Имаш ли си ги тея не ти трябва никаква консултация дали и при другите е добре :?: .
 

Back
Горе