Размяна на банери

topchokt

Registered
Предлагам размяна на банери. Сайта ми е този
Можем да поставим банери с размери:
1. 88х31
2. 468х69 ( в ротация)
3. 728x90 ( в индекса на форума , в ротатор , за сега няма добавени банери )
4. 300x250 ( във форума , във всяко първо мнение , в ротатор , за сега няма добавени банери)

Посещения:
1172984l.gif


Ако има желаещи нека ми пишат ЛС или на следните email-ли: kdesign@mail.bg & admin@hiphop-bg.com
 
renegat96 каза:
Пич половината ти сайт е счупен :D
За форума ли говориш ? Писах на топхост защото след проблем със сървара им изникна и моят проблем... :cry:
 
Ами не само...
На новините виждам линк „Промени“, който на всичкото отгоре е грешен.
И като е счупен и форума - не мога да се регистрирам, не мога да се логна ако имам акаунт...Просто нищо не можеш да правиш в тоя сайт.

Не го правя за да се заяждам с теб. Тва е градивна критика.
Не мисля, не някой ще иска да размени линкове с неработещ сайт ;).
 
renegat96 каза:
Ами не само...
На новините виждам линк „Промени“, който на всичкото отгоре е грешен.
И като е счупен и форума - не мога да се регистрирам, не мога да се логна ако имам акаунт...Просто нищо не можеш да правиш в тоя сайт.

Не го правя за да се заяждам с теб. Тва е градивна критика.
Не мисля, не някой ще иска да размени линкове с неработещ сайт ;).
Както казах проблема е от тази вечер... Хостинг компанията имаше проблем със сървъра на който се намира сайта и след като го оправиха изникна проблема с форума . Писах им сега чакам отговор от тях да знам да слагам ли backup...

Edit: Проблема с форума е оправен...
 

Back
Горе