Регистриране на .бг домейн

eddyy93

Registered
Регистрирах си .бг домейн, дори вече ми е запазен за 30 дена. Но superhosting искат да попълна тази бланка за пълномощно: http://help.superhosting.bg/faq/42_229_bg.html .

Искам да попитам тези който са регистрирали .бг домейн. В тази бланка на първото поле задължително ли е и 3 - те имена. На полето № на личната карта задължително ли е да го попълня. И третото нещо, подписа как ще стане ... писах на superhosting за подписа, а те ми отговориха
Ако разполагате с електронен подпис, подписването става по електронен път и документът може да бъде изпратен по имейл на адрес
. Как по-точно да го направя този електронен подпис.

Данните е важно да се попълнят, за да се знае, че е на твое име домейна.
А относно подписа, попитай ги, ако нямаш какво трябва да направиш относно това.

<off>@eddyy93 не мога да отговарям на лично, защото съм с ограничен достъп</off>

Не получих информация как да го направя този електронен подпис.

ихме искали да Ви уведомим, че след като не разполагате с електронен подпис Ви препоръчваме да изберете един от другите два варианта, които сме Ви описали в предходният имейл:

- на място в офиса ни, пред акредитиран служител на СуперХостинг.БГ;
- пред нотариус, като подписаният документ трябва да ни се изпрати на хартия.

Адресът на който трябва да изпратите (подпишете) документите е: гр. София 1113, кв. Изток, ул. Чарлз Дарвин N.14А, вх.Б, ет 5.

А защо не ползваш двата варианта, които са ти предложили ? Или нямаш възможност за тях ?

София ми се пада далече. А вторият вариянт нямам си и представа. Мисля да ида да питам утре.

Ами най-добре така. Не съм много запознат относно това и повече не мога да ти кажа. Съжалявам.

Електронния подпис струва 42лева при тях http://www.superhosting.bg/web-hosting-page-elektronen-podpis.php

Аз получих такъв безплатно от една тяхна игра, но още не съм отишал да си го взема и нищо чудно вече офертата да е невалидна...

ако нямаш 18 год. електронен подпис мисля, че не можеш да си направиш!
а и да имаш няма смисъл защото после едва ли ще го използваш често... 50-тина лв. е ...

иначе ето какво да направиш, имаш два варианта:

- отиваш в офиса на суперхостинг и попълваш бланката - подпис и всичка друга информация - коректно ест. нали ще го проверят

- щом сф тие далече - изтегляш тази бланка - попълваш я у дома, отиваш при нотариус даваш му 10 лв. той я заверява (заверка означава че той гарантира че информацията на тази бланка е същата като на личната ти карта - т.е. правилно име, адре, егн ии т.н.)

пращаш бланката по пощата до Суперхостинг и си готов

Горе