Редовни ли са SMSPAY?

nom3r1

Registered
Някой работил ли е с тях? Говоря за сайта: smspay.bg, тъй като mobio.bg не струват и си заставам зад думите. Подбиха цените толкова много, просто няма смисъл от тях.
Та какво ви е мнението за SMSPAY?

nom3r1

Registered
Да се надяваме, че е така.

Прегледах им сайта/явно съм гледал между редовете/ но не открих въпросните кодове, които предлагат?

Т.е. HTML форма за проверка на SMS код и Скрипт за услугата "Проверка на код"

ЕДИТ: На които му трябва, ето линк: https://www.smspay.bg/help/view/2

xmmm

Registered
Бях го писал и в друга тема: 1 приятел имаше там акаунт, и имаше около 400 лв да взима, и му казаха, че смс-ите били от едни и същи номера. Някакви такива глупости, и му казаха, че щели да проверят и след 2-3 месеца щели да му ги изплатят, след това му отдържаха някакви проценти работи, и излезе, че има да взима 180 лв, и още не са изплатени, и не знам дали изобщо ще ги изплатят.

A

Anonymous

Guest
Само да не чувам лоши коментари по адрес на smspay! Програмата е супер точна, със седмично разплащане, лично аз и колегата ми сме работили с тях. Аз от тях съм изкарал приблизително 2.000лв., а колегата с неговия проект, който се разви, си изтегли над 18.000лв. общо за 3 месеца, като винаги му ги изплащаха в уговорения срок!

xmmm

Registered
nfarkt каза:
Само да не чувам лоши коментари по адрес на smspay! Програмата е супер точна, със седмично разплащане, лично аз и колегата ми сме работили с тях. Аз от тях съм изкарал приблизително 2.000лв., а колегата с неговия проект, който се разви, си изтегли над 18.000лв. общо за 3 месеца, като винаги му ги изплащаха в уговорения срок!

Аз да няма да си ги мисля от гъза тия работи. Казвам какво се случи.

strasburg

Registered
И поради каква причина няма да ползваш mobio? И едните и другите удържат невъобразимо голям процент от печалбата ти за данък еди кво си, данък еди кво си, данък, данък, данък..... Така че ако не те притеснява това по-добре да си ползваш mobio.

nom3r1

Registered
strasburg каза:
И поради каква причина няма да ползваш mobio? И едните и другите удържат невъобразимо голям процент от печалбата ти за данък еди кво си, данък еди кво си, данък, данък, данък..... Така че ако не те притеснява това по-добре да си ползваш mobio.

Това си е моя работа. Ако беше прочел, нямаше да питаш.

@nfarkt, малко ми е под съмнение това, което казваш. Явно ще трябва да ги "пробвам", за да видя к'во ще стане.

Мерси на всички.

relax4o

Registered
nom3r1 каза:
strasburg каза:

@nfarkt, малко ми е под съмнение това, което казваш. Явно ще трябва да ги "пробвам", за да видя к'во ще стане.

Мерси на всички.

Бих казал, че си е доста под съмнение. 18 000 лв не са като да кажеш изплати ми 20лв.

tedo96

Registered
relax4o каза:
nom3r1 каза:
strasburg каза:

Мерси на всички.

Бих казал, че си е доста под съмнение. 18 000 лв не са като да кажеш изплати ми 20лв.
Момчето просто е задържало 0лата повечко. Не е било нарочно. :D

HunteR

Super Moderator
Аз също мисля да зарязвам mobio-то.
Сметнах, че през последните 2 седмици, ако ползвах smspay щях да имам с около 40+ лв повече от колкото имам в момента в мобио.
Това са доста пари.

Тегля парите от мобио и се местя и аз в smspay. :)

if

Registered
HunteR каза:
Аз също мисля да зарязвам mobio-то.
Сметнах, че през последните 2 седмици, ако ползвах smspay щях да имам с около 40+ лв повече от колкото имам в момента в мобио.
Това са доста пари.

Тегля парите от мобио и се местя и аз в smspay. :)
Имам приятел, който направи същото. Правеше сметки, струваше, всичко ахо ихо, но след 3-тия месец му секна. В крайна сметка стигна до извода, че няма почти никаква разлика и дори излизал на загуба, защото са му нестабилни приходите. Далаверата с по-високите цени била, че първите 3 месеца си взимаш чисто сумата. Освен това добавяли и някакъв индивидуален бонус. Дори на мен ми стана странно как може 1 фирма да предлага по нисък дял, а тази освен по-високия дял и индивидуален бонус. И вече на 4-тия месец изкара някакви пари и от тях му се приспадат отнякъде 60 лева. И обяснението, което са му дали е че тези пари, които ги приспадат ги връщат след 6 месеца. Освен това ако има нестабилни приходи примерно този месец 600 лева, а на другия 200 може дори да излезе с отрицателна сума. И в крайна сметка направи сравнение със сходен месец от мобио и стигна до извода, че в мобио за по-малко смс-и (на същите стойности) е взел повече пари, отколкото въпросния му 4 месец, в който имаше доста по-високи приходи и повече смс-и. Иначе е хубаво, че ги връщат, но това са 6 месеца, а и освен това тези които ще ти връщат ще се изравняват най-вероятно с тези които ще ти удържат за дадения месец, и пак може да излезеш на минус ако са ти се променили приходите.

Според мен всичко с цените е примамка. Дали ще ти дават 2 лева от 6 или 2,50 от 6 и след това да ти удържат е същото.

Горе