Реклами

Xplosiv3

Registered
Здравейте ! Искам да попитам как да слагам реклами и банери водещи кум различни страници и сайтове под логото ?:? :oops:
Който ми помогне ако има сайт ще му го рекламирам тма където ще го виждат около 500 човека на ден :roll:
 
Код:
<a href="сайта.ком" target="_blank">
<img src="директен линк към картинката" border="0>
</a>
Това ли имаш в предвид? :roll:
 
Xplosiv3 каза:
Здравейте ! Искам да попитам как да слагам реклами и банери водещи кум различни страници и сайтове под логото ?:? :oops:
Който ми помогне ако има сайт ще му го рекламирам тма където ще го виждат около 500 човека на ден :roll:

<a href="http://saita.com" title="Sait za edi kakvo si " target="_blank">Sait-za neshto si </a>

където сайт за еди какво си ти е когато сложиш мишката върху линка се показва текстът, а сайт за нещо си ти е какво да пише на самият линк.target="_blank" е да се отваря в нов таб на браузъра.
 
Пишеш го, където искаш да поставиш рекламата.
Сайта писан ли е от теб, готова с-ма ли е? Или е само HTML?
Намираш мястото, където искаш да бъде рекламата и поставяш кода със съответните елементи .. сайта, изображението.
 

Back
Горе