Реформи, преобразувания, промени, размествания, подновявания

our

Registered
И аз за пореден път реших да правя реформи по сайта и форума . Вижте какво съм направил дотук...
Сега ми трябва още нещо за заглавната страница, но не мога да го измисля кво да е :D, че стои много празно... Човека с когото заедно правим BG NET (няма да казвам кой е) access има още по-празна глава и също не може да роди някоя смислена идея...

Какво мислите за прогреса дотук ? :)
 
и на мен сайта ми изглежда добре, но наистина нещо му липсва...може да сложите едно боксче със последните уроци, както тук, малко банерчета няма да са излишни...виждам сте направили чат, ама ако имаше чатбокс в началната страница, мисля че щеше да е по-добре!Е...това можа да измисли моята празна глава!Успех :?:
 
mupcku благодаря за коментара ;)

Амии ... последни уроци - няма :lol: Още не съм намерил добра системка за уроци, която да си нагодя за сайта... Цяла нощ това съм правил ... :)
 
Свежо.
Според мен навигационното меню(както и другите) трябва да са подравнени в ляво, само заглавието да си е централно подравнено.
На табличките по средата а сайта им махни бордера :)
Хубаво ще е малко по-голямо лого. Хейдъра да има хубав бекграунд, а не един цвят така ще имаш едно хубаво място за банер там.
А щях да забравя :) сложи си беграунд на страница.
Харесва ми :?:

п.п. говоря за сайта, не форума.
 
Това май беше нахално от моя страна. Извинявай. Но ми е по трудно да предлагам кое правоъгълниче накъде, шрифтове, ширини и т.н. Искам да покажа, че няма нужда да се добавят неща само за да запълват пространството.
 
Doris каза:
Това май беше нахално от моя страна. Извинявай. Но ми е по трудно да предлагам кое правоъгълниче накъде, шрифтове, ширини и т.н. Искам да покажа, че няма нужда да се добавят неща само за да запълват пространството.
Не не неееее... аз просто не разбрах какво е тов :) :) :oops:
 
под ФФ има една гроозна таблица , а под ИЕ я няма..
имаш бордер 1 сложен.
Другото което не ми хареса в сайта е цвета на текста в анкетата.
Черното нещо не ми харесва.Същото е и при инпут полето за логина.
Като цяло става :)
 
<table border="1" width="100%" id="table2" height="245" bordercolordark="#FFFFFF" bordercolorlight="#FFFFFF">
пробвай и това да ФИКС :)
 
Валидирах си кода и промених малко дизайна :) Кажете сега какво мислите :)

Благодарности на mute и bafitu :) :) :) :) :)

Специални благодарности на staf. Рядко хора правят такава услуга, каквато ми направи той ;)
 
Нещо дребно не знам защо ми направо голямо впечатление!
Защо си написал Потр.име,а не напишеш Потребител?
Щото ми се струва странно така както е :?
 
our каза:
И аз за пореден път реших да правя реформи по сайта и форума . Вижте какво съм направил дотук...
Сега ми трябва още нещо за заглавната страница, но не мога да го измисля кво да е :D, че стои много празно... Човека с когото заедно правим BG NET (няма да казвам кой е) access има още по-празна глава и също не може да роди някоя смислена идея...

Какво мислите за прогреса дотук ? :)

добре е , но си се стремил да го направиш като този web-tourist ...
дай нещо уникално :)
 
Our има маймуни в http://bgnet.mybgweb.com/sites/ сложи <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251" >
 
Player_pz каза:
our каза:
И аз за пореден път реших да правя реформи по сайта и форума . Вижте какво съм направил дотук...
Сега ми трябва още нещо за заглавната страница, но не мога да го измисля кво да е :D, че стои много празно... Човека с когото заедно правим BG NET (няма да казвам кой е) access има още по-празна глава и също не може да роди някоя смислена идея...

Какво мислите за прогреса дотук ? :)

добре е , но си се стремил да го направиш като този web-tourist ...
дай нещо уникално :)
Кое точно ми е като web-tourist ?
 
И аз не виждам нищо общо с WT,ама както и да е!
Другата ми критика е че е много разхвърлян дизайна :wink:
Не са подравнени таблиците и всичко е адски някак си. . .в пространството :wink:
 

Горе