Рязане на песни

Taзи е доста простичка :?:
Едит: Видях че 'колегата' е дал и ръководство.. аз ще ти напиша 1 кратко :lol:

Отваряш програмата, отваряш песента (open), натискаш play бутона,
и кадето искаш да започне 'изрязаната' песен натискаш Select Start а кадето искаш да свърши Select End и после я Save където искаш :?:
 
Хмм.. ами незнам.. явно само на теб ти откива.. или поне на мен не ми открива.. (НОД32 :o )
Пращал съм този линк и на още 2-3 човека.. и не са ми казвали че е вирус :shock:
 
Ами със SoundWave на NERO-то ? не е много трудно и е доста удобно ...

просто маркираш с мишката коя част от песента да я няма и после даваш cut ... има добър zoom и можеш да изрязваш с много голяма точност :)
 
mp3 knife е една много добра програма и я използвам от доста време. Ами другия вариант е Adobe Audition 3, но тя не е от най-лесните. С нея може да режеш песни, да ги смесваш и още куп работи. :)
 

Back
Горе