Taзи е доста простичка :?:
Едит: Видях че 'колегата' е дал и ръководство.. аз ще ти напиша 1 кратко :lol:
Отваряш програмата, отваряш песента (open), натискаш play бутона,
и кадето искаш да започне 'изрязаната' песен натискаш Select Start а кадето искаш да свърши Select End и после я Save където искаш :?:
Хмм.. ами незнам.. явно само на теб ти откива.. или поне на мен не ми открива.. (НОД32 )
Пращал съм този линк и на още 2-3 човека.. и не са ми казвали че е вирус :shock:
mp3 knife е една много добра програма и я използвам от доста време. Ами другия вариант е Adobe Audition 3, но тя не е от най-лесните. С нея може да режеш песни, да ги смесваш и още куп работи.