S sianbg_s Registered 11 Май 2009 #1 Здравейте.Направих си сайт + форум и когато го качих на суперхостинг и не излиза кирилица.Излизат само въпросителни знаци.
Здравейте.Направих си сайт + форум и когато го качих на суперхостинг и не излиза кирилица.Излизат само въпросителни знаци.