Сайт за съчинения разсъждения и есе-та

В момента не ми трябва есе на никаква тема,но искам да знам сайт от който ще мога да си ги взимам.Искам сайт в който да има доста теми на едно произведение :wink:

Oх, и аз едно време мечтаех за такива сайтчета.

Доста съм търсил, но нищо на фронта.

Бате гуугъл ако намери нещо това ще е ;)

LiRiX каза:
Oх, и аз едно време мечтаех за такива сайтчета.

Доста съм търсил, но нищо на фронта.

Бате гуугъл ако намери нещо това ще е ;)
В google намирам платени теми :)

Един въпрос извън темата какво предпочитете да пишете ЕСЕ или Интерпретативно Съчинение .

Виж на ЕСЕ винаги имам 6 ..
Есе е все едно да пишеш статия за вестник .. можеш да драскаш за каквото си искаш (секс, цигани, etc) (каквото и да е темата), стига да е интересно ..
Писането в стил Мартин Карбовски помага :) .. прочети някои негови статии .. много ме кефат :)

B13_Savage каза:
Виж на ЕСЕ винаги имам 6 ..
Есе е все едно да пишеш статия за вестник .. можеш да драскаш за каквото си искаш (секс, цигани, etc) (каквото и да е темата), стига да е интересно ..
Писането в стил Мартин Карбовски помага :) .. прочети някои негови статии .. много ме кефат :)
И аз съм на този принцип!
Харесвам ЕСЕ-то защото няма значение каде ще ти теза, аргоментази и другите глупости.
А него харесвам заедно с ИС ,щото ми прата постоянно забележка за краснописа :? :? :? :? :? :? :?

Есе rlz., тва съчинението проста работа. Не, че е просот ама тера разтегаш лукуми, е тав не го мога :)

Smirnoff каза:
За есето има значение къде ще ти е тезата, аргументите и заключението :wink:
Класната казва ,че няма значение каде е . Аз веднага след едното слагам дугото.и накрая заключение

Тъпи даскали.. ела го напиши тва в моя час по литература .. и виж дали ше фаниш повече от 2.50 :lol: може и цяла енциклопедия да си преписал.
При нас нещата стоят така :

1. Въведение.
2. МикроТеза.
3. Теза.
4. Изложение.
5. Аргументативна част.
6. Извод.
7. Заключение.

Все пак аз сам в хуманитарен профил, затова :twisted:

Smirnoff каза:
Тъпи даскали.. ела го напиши тва в моя час по литература .. и виж дали ше фаниш повече от 2.50 :lol: може и цяла енциклопедия да си преписал.
При нас нещата стоят така :

1. Въведение.
2. МикроТеза.
3. Теза.
4. Изложение.
5. Аргументативна част.
6. Извод.
7. Заключение.

Все пак аз сам в хуманитарен профил, затова :twisted:
Незнам и не ме интересува , стига да имам отлични оценки.
Нашта и по Англиийски ни цепи до хилядна !!

submit каза:
http://www.literator.eu/
.

Мерси много,а сега някой ще може ли да ми даде интерпретативно съчинение на тема : Носталгията по миналото в елегията "Скрити вопли" от Димчо Дебелянов,но искам да е интерпретативно съчинение и да е точно за "Сктрити вопли,защото намирах тема(една и съща) за живота на Димчо Дебелянов[/b]

МЕРСИ!

Горе