Сайт с езици

ReCoNeC7eD

Registered
Ще правя нормален PHP сайт но трябва да бъде на три езика
Български , Холандски и Английски ...

Прегледах уроците и форума но не схванах как става ?
 
crazy_pi4 каза:
Е защо да не работи...? Не мисля, че обема е от значение.

Не знам да не земе да се претовари :lol:

Е се пак трябва да да на някой +1 .... е то е за теб .


:o
 
ReCoNeC7eD каза:
crazy_pi4 каза:
Е защо да не работи...? Не мисля, че обема е от значение.

Не знам да не земе да се претовари :lol:

Е се пак трябва да да на някой +1 .... е то е за теб .


:o
Всъщност не си задължен... ;)
Е ще се претовари... то какви скриптове има... ;)
 

Back
Горе