ReCoNeC7eD
Registered
Ще правя нормален PHP сайт но трябва да бъде на три езика
Български , Холандски и Английски ...
Прегледах уроците и форума но не схванах как става ?
Български , Холандски и Английски ...
Прегледах уроците и форума но не схванах как става ?