ArchangelS
Registered
Направо се побърквам с тези светлосенки. Някакви съвети ? Моливи , техника , някой урок ?
Правя го по начина, линия до линия ако се изразявам правилно, и малко пространство помежду им после ги пресичам става като ситна решетка , но несе получават желаните резултати ...Моливите са мек и твърд .
Правя го по начина, линия до линия ако се изразявам правилно, и малко пространство помежду им после ги пресичам става като ситна решетка , но несе получават желаните резултати ...Моливите са мек и твърд .