добре момчета, пак стигнах до вас, дайте ми идея как да свия темата X-Treeme тъй като след 2-дневно търсене из нета и всички неуспешни опити съм изчерпан от към идеи, ползвам пхпбб3 и мкпортал - изобразява форума в портала.. когато задам на форума тема про силвер всичко си работи на 6, но задам ли темата която искам разтяга форума и портала и се налага да скролвам по ширина -
накакви идеи как да го фиксирам или намаля размерите по ширина на темата??
накакви идеи как да го фиксирам или намаля размерите по ширина на темата??