Силни слушалки

lub4o

Registered
Здравейте, имам 2 компа и два чифта едни и същи слушалки, на единия комп дънат яко а на моя са много слаби като ги сменя същата история как мога да си увелича звука :? на слушалките мерси предварително По точно има ли няк'ви програмки или няква настройка на кодеците
 
еми виж в звуковите настройки в контрол панела какво ти е зададено :) или дай снимка
 

Back
Горе