Синхронизация на база данни

mitko876

Registered
Здравейте,
имате ли идея как ще стане синхронизацията на две бази данни. Например имам си локален сървър на моя комп, който няма постояннен достъп до интернет. И в един момент аз го свързвам за да мога всички нови записи от компютъра ми да се качът на онлайн базаданни. Гадното е, че ще има няколко тъкива сървъра, който трябва да се синхронизират периодично със нета и не само да си качват инфото, а и да взимат на другит записите, без да става загуба на данни.
Мерси предварително
 
mitko876 каза:
Здравейте,
имате ли идея как ще стане синхронизацията на две бази данни. Например имам си локален сървър на моя комп, който няма постояннен достъп до интернет. И в един момент аз го свързвам за да мога всички нови записи от компютъра ми да се качът на онлайн базаданни. Гадното е, че ще има няколко тъкива сървъра, който трябва да се синхронизират периодично със нета и не само да си качват инфото, а и да взимат на другит записите, без да става загуба на данни.
Мерси предварително

SQLyog платената версия има за синхронизация. Можеш да го настроиш в определен час да синхронизира няколко сървъра. Трябва ти само 1 компютър с достъп до всичките.
 
Седя и си мисля и по едно време се усетих, че само си седя. Аз съм ползвал преди време подобен безплатен софтуер:
http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=412883
 
federer_11 каза:
в този сайт вече се плаща :?:
E :D, че това колко може да те спре да теглиш? Платен, платен, ам колко пък чак да е платен :twisted:
Виж дали можеш да го дръпнеш това:
http://files.download.bg/downloads/83/412883/3.2/HeidiSQL_3.2_Setup.exe

Само ме съмнява, че е за по-стари версии на MySQL. Направи си задължително тестове преди да предприемеш по-сериозно синхронизиране. Не знам как се е развило, щото съм го ползвал преди години.
 
трябват ми 50 коментара за да мога да добавям уроци а имам няколко полезни сажелявам че слагам такова глупаво нещо но ми трябват тея 50 мнения :)
 

Back
Горе