Здравейте,
имате ли идея как ще стане синхронизацията на две бази данни. Например имам си локален сървър на моя комп, който няма постояннен достъп до интернет. И в един момент аз го свързвам за да мога всички нови записи от компютъра ми да се качът на онлайн базаданни. Гадното е, че ще има няколко тъкива сървъра, който трябва да се синхронизират периодично със нета и не само да си качват инфото, а и да взимат на другит записите, без да става загуба на данни.
Мерси предварително
имате ли идея как ще стане синхронизацията на две бази данни. Например имам си локален сървър на моя комп, който няма постояннен достъп до интернет. И в един момент аз го свързвам за да мога всички нови записи от компютъра ми да се качът на онлайн базаданни. Гадното е, че ще има няколко тъкива сървъра, който трябва да се синхронизират периодично със нета и не само да си качват инфото, а и да взимат на другит записите, без да става загуба на данни.
Мерси предварително