E emcuemnecu Registered 15 Септември 2009 #1 Здравейте използвам форум phpbb2, но не знам защо изкарва само от една категория темите, а аз искам от всички плюс темите в тях, как ?
Здравейте използвам форум phpbb2, но не знам защо изкарва само от една категория темите, а аз искам от всички плюс темите в тях, как ?
S stoqnski Registered 15 Септември 2009 #2 http://web-tourist.net/login/login/newsearch.php?wtsearch=z&newsearch=%EF%EE%F1%EB%E5%E4%ED%E8+%F2%E5%EC%E8 харесай си
http://web-tourist.net/login/login/newsearch.php?wtsearch=z&newsearch=%EF%EE%F1%EB%E5%E4%ED%E8+%F2%E5%EC%E8 харесай си
E emcuemnecu Registered 15 Септември 2009 #3 а има ли значение какъв темплейт използвам за да работи както трябва