F Foxy Registered 23 Януари 2010 #2 shashma88 каза: Скрих една папка, но сега как мога да вляза в нея :idea: Увеличете... Влизаш в някоя видима папка - Tools/Folder options/View/Show hidden files and folders
shashma88 каза: Скрих една папка, но сега как мога да вляза в нея :idea: Увеличете... Влизаш в някоя видима папка - Tools/Folder options/View/Show hidden files and folders