Слушалки и микрофон

Fakeheal каза:
От слушалките или от кое зависи, например в разговор по скайпа, ако си пусна музика другия отсреща да не я чува? :?

Да, няма как да я чува, защото микрофона трябва да я "чува" музиката, за да я предава... Т.е. ако пуснеш колонки ще стане, а от слушалки, ако сложиш микрофона в слушалката :D... Иначе има някакви програми за споделяне на музика по Skype, ама колко работят не знам...

Vladkata каза:
Fakeheal каза:
От слушалките или от кое зависи, например в разговор по скайпа, ако си пусна музика другия отсреща да не я чува? :?

Да, няма как да я чува, защото микрофона трябва да я "чува" музиката, за да я предава... Т.е. ако пуснеш колонки ще стане, а от слушалки, ако сложиш микрофона в слушалката :D... Иначе има някакви програми за споделяне на музика по Skype, ама колко работят не знам...

Не идеята е, че не искам да се чува звука, който аз чувам.

много лесно ти слушаш само със слушалки , а теб те слушат с микрофон не включваш буфери и никакви големи говорители

Ако може да използвам темата - как става номера когато съм с колонки и микрофона ми е до тях..? Има ли някаква програма или нещо :?

Горе