K KlaXeN Registered 27 Май 2009 #1 http://store.picbg.net/pubpic/94/B1/79c8c10428eb94b1.JPG защо се получи така и как да ги нормализилам
http://store.picbg.net/pubpic/94/B1/79c8c10428eb94b1.JPG защо се получи така и как да ги нормализилам
K KlaXeN Registered 27 Май 2009 #5 emagi каза: Ctrl+скрола на мишока Увеличете... Нямам скрол счупен е ctrl+0 и другите са за текста на сайтовете не за баровете.
emagi каза: Ctrl+скрола на мишока Увеличете... Нямам скрол счупен е ctrl+0 и другите са за текста на сайтовете не за баровете.
K KlaXeN Registered 27 Май 2009 #12 Като я сменя си е нормална, обаче като взех компютъра и уиндоуса беше инсталиран си бяха нормални, а сега....
Като я сменя си е нормална, обаче като взех компютъра и уиндоуса беше инсталиран си бяха нормални, а сега....
K KlaXeN Registered 28 Май 2009 #14 Имам само effects,advanced, но там няма нищо такова гледал съм го