Смяна на адреса по лична карта

petrov3333

Registered
здравейте,
може ли да си сменя адреса от личната карта с такъв на който съм на квартира в друг град ?

Предполагам си временно там така, че няма смисъл да си го сменяш, след като след време ще се върнеш на адреса, който е написан на личната карта.

Styl3rbg каза:
Предполагам си временно там така, че няма смисъл да си го сменяш, след като след време ще се върнеш на адреса, който е написан на личната карта.

няма да се връщам

petrov3333 каза:
здравейте,
може ли да си сменя адреса от личната карта с такъв на който съм на квартира в друг град ?

Отиваш при хазаина да го помолиш да те регистрира, че си постоянно живеещ там.

Той може да те регистрира само и после да си смениш паспорта.

Само не му споменавай това дето ти пиша по-надолу.

Те много хора които живеят на квартира искат да си сменят адреса по лична карта обаче това не е добра идея ако си хазаин.

Аз познавам хора, които до ден днешен ги притесняват всякакви фирми и институции, защото при тях е регистриран някога човек който има заеми, неплатени сметки или е извършвал престъпления.

Аз даже познавам жена, която я търси кой ли не, защото предишното и гадже го е регистрирала на адреса си ( по-негова молба :) ) и сега
тя е женена има деца и не го е виждала от години но все още я притесняват заради него.

Та той по документи живее там. Всички си мислят, че го крие някъде.

Твоя хазаин може и да не знае какви може да са последиците и да вземе да те регистрира на негов адрес като постоянно живеещ но лично аз искрено се съмнявам, че ще го направи.

Горе