B BattleGrounds Registered 10 Декември 2009 #1 link Някой може ли да ми ги смени на български тези бутони 5 на брой са edit : ако може да ми направите 1 да пише Регистрация
link Някой може ли да ми ги смени на български тези бутони 5 на брой са edit : ако може да ми направите 1 да пише Регистрация
B BattleGrounds Registered 11 Декември 2009 #2 Или пък поне някой да ми каже кой е този шрифт :? на бутоните
L Liberate Registered 11 Декември 2009 #3 който и да е шрифта гарантирам ти че 99,9% не поддържа кирилица...