Смяна на taskbar & старт бутон и start меню в XP ?

Bummer

Registered
Как мога да сменя като цяло бутона, taskbar-a и старт менюто в Windows XP ?
 
разгледай тук може да намериш нещо.

http://www.datacentury.net/?go=articles&a=show&id=23

http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=8

http://www.itninews.com/news_cats.php?cat_id=41

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=903

http://forums.megalan.bg/index.php?showtopic=18590
 

Back
Горе