Снимка на целият сайт

  • Автор Автор ivko
  • Начална дата Начална дата

ivko

Registered
Здравейте как мога да снимам целият сайт.Защото като снимам не мога да го хвана целият и излиза само половината искам целият да се снима.Благодаря ви предварително
 
Може ли да ми обясните как се работи с тези добавки за Firefox
 
При мойта натискаш на иконката "S" и избираш опциите(може и с ctrl + alt + z), за другата не знам ;)
 
Другата като я инсталнеш ти излиза долу в дясно една иконка, цъкаш и оттам Save -> Complete Page Frame и готово.
 

Back
Горе