I ivko Registered 25 Юни 2009 #1 Здравейте как мога да снимам целият сайт.Защото като снимам не мога да го хвана целият и излиза само половината искам целият да се снима.Благодаря ви предварително
Здравейте как мога да снимам целият сайт.Защото като снимам не мога да го хвана целият и излиза само половината искам целият да се снима.Благодаря ви предварително
D devent Super Moderator 25 Юни 2009 #6 При мойта натискаш на иконката "S" и избираш опциите(може и с ctrl + alt + z), за другата не знам
M msirius Registered 25 Юни 2009 #7 Другата като я инсталнеш ти излиза долу в дясно една иконка, цъкаш и оттам Save -> Complete Page Frame и готово.
Другата като я инсталнеш ти излиза долу в дясно една иконка, цъкаш и оттам Save -> Complete Page Frame и готово.