Спряхте ли като чухте сирените?

Спряхте ли като чухте сирените?

• Спрях и застанах прав, мислех за Ботев .

Votes: 0 0.0%
  • Спрях и застанах прав, мислех какво ще правя след това.

• Не спрях, не разбрах за какво са тия сирени.

• Знам защо са тия сирени, но не спрях.

• Друго

• Общо гласове
    0

Doris

Registered
Днес в 12 часа на обяд по традиция свириха сирени. Какво направихте тогава и защо?
Интересно ми е, защото хората на нашата улица реагираха по най-различни начини.

За съжаление не ги чух щото се занимавах( то и сега) с една музикална система. НО иначе знам че е 2 Юни

Бяхме в час, но станахме.
Мина ми през главата мисълта за всички, борили се за нашата свобода (денят не е само на Ботев)

Спрях и гледах как почти никой не се спира...
/Е, спрях не е точната дума... Станах права, защото бях седнала. /

Да.

Но това да се пуснат сирените и да се надяваш, че някой ще спре и ще си спомни за загиналите за свободата е отбиване на номера. Трябва да се направи всеобщо ЗАДЪЛЖИТЕЛНО честване от учениците и държавните служители с поднасяне на венци. Но къде ти, след като на 24 май не можа да се направи едно хубаво честване, заради апатията на учениците и заради това, че учителите не се и опитаха да направят нещо по въпроса. Така ще е.

Събудих се точно преди алармите и се зарадвах, че ще мога да отдам нужната почест за този ден.

Ние имахме физкултура разбирасе спряхме се и почетохме паметта на тези велики хора...

Имах португалски език и се изправихме, някои идиоти ме разсмяха за съжаление направо съм отвратен от себе си, че се смях ама кво да се прави... :roll:

c3c0 каза:
Бях в училище и всички станахме. :)
,но едни тапаци не искаха да станат и се правиха на интерестни...

Бяхме в час и госпожата ни вдигна всички, аз стоях и мислех за Ботев, а някои се хилиха и след това щях да ги бия :evil:

Друго - бях на едно място дето всички го посещаваме по поне 2 пъти дневно! :mrgreen:
Но иначе се сетих за Ботев и всички други и значех за какво са сирените! :?:

Точно в час по немски станахме към 4-5 човека, но другите малоумници (някъде 3-4 бяха) въобще не им пукаше, въобще не уважиха Ботев, разхождаха се, даже и записваха с GSM-ите сирените. Ядосах се много от всичко това, но какво да се прави.

Бях си на село. Но се замислих, че нещо ми обягва днес. По-късно се сетих и си помислих малко де :?:

Горе