Стилове от Studio phpBB

NecheB

Registered
Prosilver Rainbow
Автор: NecheB
Версия на phpBB: 3.3.7
Support Forum: ТУК!
Един доста НЕстандартен стил - Prosilver Rainbow
:mad:

Изображение

Онлайн Демо
Свали
Pureserv-dark
Автор: Invius
Редакция за 3.3.x: NecheB
Версия на phpBB: 3.3.3

Изображение
Изображение
Онлайн Демо
Свали

CS Gaming - DGP-BG
Версия на phpBB: 3.3.3
Стил на DGP-BG.COM от 2017 година. Стилът е ъпдейтнат от 3.1 за 3.3 версия. Също така и с пригодена мобилна версия!
Повече информация и снимки може да намерите тук!
Изображение

Онлайн Демо
Свали

League Of Legends
Извън темата
Стилът беше разработен за проекта LOLBG, но тъй като работата по стила и целият им форум беше за едно "мерси" (собственикът така и не пожела да заплати сумата за услугата и времето) реших да го споделя!
Стила може да бъде преработен ако някой желае да го използва на друга тематика! Възможни бъгове, които може да докладвате ТУК.
Изображение

Онлайн Демо
Свали

FarmingPro
Стила може да бъде преработен ако някой желае да го използва на друга тематика! Възможни бъгове, които може да докладвате ТУК.
Изображение
Изображение
Онлайн Демо
Свали

ColoredLight
Един семпъл стил на база Volare от MyBB.
Възможни бъгове, които може да докладвате ТУК.
Изображение
Изображение
Онлайн Демо
Свали

GameUniversal
Възможни бъгове, които може да докладвате ТУК.
Изображение
Изображение

Онлайн Демо
Свали

Моля уважете моя труд и оставете описанието във Footer-а така както е!
Style Developed By PHPBB-BG.INFO

Ще се опитвам да поддържам темата актуална, но може да следите и ТУК
Със сигурност ще има хора които ще са негативно настроени, но няма как да угодиш на всеки
:surrender:
. Надявам се да Ви допаднат!
Благодаря!

Последно редактирано:

NecheB

Registered
Стилът - Game Universal е обновен доphpBB версия3.3.7
Инсталацията изисква текущата версия на системата: phpBB 3.3.7

Информация | Свали - 3.3.7

Първият пост е обновен!

NecheB

Registered
Единствения за който се сетих беше ТОЗИ, но все още е в DEV раздела! Малко редакции и може да се доближи. Мисля, че има и други подобни, но освен визията какво друго подобно трябва да има като на Xenforo

СЕО.БГ

Registered
Единствения за който се сетих беше ТОЗИ, но все още е в DEV раздела! Малко редакции и може да се доближи. Мисля, че има и други подобни, но освен визията какво друго подобно трябва да има като на Xenforo
Супер! Благодаря много! Не само визията ме интересува да е по-модерна така да се каже, на Xenforo-то ме кефят визиите. Иначе функциите на phpbb са ми достатъчни които са в момента.
Има, има. :) И дори си е доста стар. :)
От години позлвам phpbb сефте виждам форумчето и съжалявам. Нямам си идея как съм се разминал с него.

Blinky

Administrator
Екип
От години позлвам phpbb сефте виждам форумчето и съжалявам. Нямам си идея как съм се разминал с него.
То като се замисля има BG форуми посветени на известни CMS платформи - Joomla знам. Имаше и други, но не знам какво се случи с тях. ;)

Blinky

Administrator
Екип
Измряха, както и платформата замря доста в БГ
Доста форуми поумряха с напредването на социалните медии, но пък като фактор за замирането на някои е най-вече необходимостта им за потребителите. Колкото по-тясно нишови е един форум, толкова по-голямо е отлива на потребители. Но вече зависи и от спецификата на форума. Да речем, едно време имаше Windows 7 форум, който беше много силен, но след това дойдоха други версии. Както и нямаме Drupal форум, заради явно слабия интерес.

NecheB

Registered
Update

Тъй като стила се бори за мястото си в CDB (Customisation Database) в официалния сайт на phpBB, беше нужно да се направят някои промени по кода и редакции на съществуващи грешки.
  • Промяна по визията в Header-a;
  • Промяна по визията на Logo-то;
  • Изчистване на грешен код;
  • Довършване на пропуснати места;
Изображение

Да се надяваме, че сега вече всичко ще е наред.

Blinky

Administrator
Екип
Той този форум още го има и си е доста посещаван дори, те махнаха брандирането за 7 пуснаха теми и за другите ОС отдавна.
Да, за този говорим нали? windowsbulgaria.com

Горе