Странен Емайл....

Статус
Not open for further replies.

STaNiMiR

Registered
Вчера получих имайл че печеля 1 000 000 $. Естествено не повярвах. В писмото пишеше ,че трябва да се обърна към някакъв човек. Писах му имайл и после пучих отговор ,че трея да се направи банкова сметка в няква си SNS bank. Искаше някви дани, аз му ги дадах...Ся получих отговор с някакъв формоляр за да си открия сметка....Освен тва трея да преведа някви пари чрез Western Union...Taaa някои да му се намира формуляр да го преправя се едно сам пратил парите :lol: ,че ми стана инт... а минималния депозит за отркиване на сметка е 570 евро...

Access

Registered
незнам само имам един съвет към теб....

внимавай с тея работи щото напоследък зачестиха точно тези работи с подвеждането на хора който по някакъв начин биват прецакани с доста пари или по друг начин!
внимавай и ти да не станеш един от тях!

даже в последните дни гръмна новината със звъненето по телефоните и т.н.

аз ако бях на твое място за нищо на света не бих си дал данните.

как така са ти пратили писмо така ли секи печели случайно пари и хоп му пращат писма :shock: :shock:
никой в днешно време не раздава толкоз лесно такива големи суми пари (особено такива големи суми каквато си написал в поста си) :)
странна ми изглежда работата ;)

аз дори в последно време даже и не отварям такива странни и непознати писма направо или блок или в кофата :)

STaNiMiR

Registered
да е ама данните не бяха нишо особено и аз по принцип ги трия. Мен ми стана любопитно защото нямаше никакво обвързване с плащане...ам ся както и очаквах има :p . Не сам толкова тап че да повярвам :p

mupcku

Registered
Access каза:
незнам само имам един съвет към теб....

внимавай с тея работи щото напоследък зачестиха точно тези работи с подвеждането на хора който по някакъв начин биват прецакани с доста пари или по друг начин!
внимавай и ти да не станеш един от тях!

даже в последните дни гръмна новината със звъненето по телефоните и т.н.

аз ако бях на твое място за нищо на света не бих си дал данните.

как така са ти пратили писмо така ли секи печели случайно пари и хоп му пращат писма Shocked Shocked
никой в днешно време не раздава толкоз лесно такива големи суми пари (особено такива големи суми каквато си написал в поста си) Smile
странна ми изглежда работата Wink

аз дори в последно време даже и не отварям такива странни и непознати писма направо или блок или в кофата Smile
ае...тва са само спамове...изобщо не се занимавай с такиа животни...не ти трябва!

STaNiMiR

Registered
Сега стана по странно Обадиха ми са по телефона...Нещо страно стаааа

LiRiX

Registered
STaNiMiR каза:
И какво казаха? :roll:
Мен ако питаш не се занимавай :)

STaNiMiR

Registered
LiRiX каза:
STaNiMiR каза:
И какво казаха? :roll:
Мен ако питаш не се занимавай :)
Единствено остава да платя за сметка да внеса кинтите

mupcku

Registered
брат, не се занимавай с тея простотии!Само бела можеш да си навлечеш с тях!

STaNiMiR

Registered
да е ама тои ми каза че няма ми са обажда вече тайче :oops: ее няма 1 000 000 $ :cry:

fena

Super Moderator
ПРОСТО БЛОКИРАИ Домеините от които се пращат eMail's и няма да имаш проблеми :wink:

LOCK

Статус
Not open for further replies.

Горе