Странен проблем с компютъра

Foka

Registered
Значи проблема е следния примерно пуснал съм Winamp и като реша да пусна браузъра FireFox и като движа мишката тя насича апък музиката накъсва това се случва с която и програма да е дори и Winamp да е спрян ясно се вижда че мишката насича все едно компютъра е много слаб, а това не е вярно защото никога не съм имал такъв проблем е само един път сега е втори ама тогава го оправих с прейнсталиране, а сега неискам да го преинсталирам и ако някой знае как се оправя това да казва :)
 
Може да е троянец :wink: виж намери от некаде такава антивиросна и си го прегледай. :D
 
Пускал съм NOD32 и нищо не открива.Според вас със сигерност е троянец така ли ?
 
да не са ти са се бъганли драйверите на видеото нещо !?

иначе при мен като стане така проверявам на таск мениджъра какво заема толкова процесор че става така щот от време на време някое ехе ми се бъгва ...
 

Back
Горе