Значи проблема е следния примерно пуснал съм Winamp и като реша да пусна браузъра FireFox и като движа мишката тя насича апък музиката накъсва това се случва с която и програма да е дори и Winamp да е спрян ясно се вижда че мишката насича все едно компютъра е много слаб, а това не е вярно защото никога не съм имал такъв проблем е само един път сега е втори ама тогава го оправих с прейнсталиране, а сега неискам да го преинсталирам и ако някой знае как се оправя това да казва 