Странен проблем с Cron Jobs

Dizasterr

Registered
Здравейте! Честит 1 - ви Март на всички! И така направих си Cron Jobs. Настоих ги да се изпълняват на всеки час, но те се изпълняват в 24:00. Какъв р проблема ? Формата е 0 1 * * *. Благодаря предварително.
 
alex95_bg_2 каза:
0 * * * * мисля че трябва да се получи за всеки час :)
В прозореца има опътвания, но и да го правя по тях пак нестава. Така 0 1 * * * не е ли на всеки час ? До колкото знам второто число показва на колко да е часа в този случей.
 

Back
Горе