Аз не гледам тиксо броячи.
На някой сайтове има по голяма посещаемост от преди но са едва 10 процента.
По-скоро спад на търсенията в интернет.
Това е по мои впечатления от десетки сайтове в нета които следя.
Директните влизания се запазват почти. тоест редовните потребители пак си влизат в любимите си сайтове но спада в търсенията показва, че все повече хора нямат време или не искат да седят в интернет.
То наистина там стана голяма боза.
Другото което е, че кой търси нещо като няма пари.
Много тежко кризата ни удари и фирмите с които работа буквално са на ръба или са извадили дълбоките резерви и просто държат положението.
Криза е. Търсене с цел купуване няма.
С цел продаване също не се рекламир и т.н.