Стрии по гърба

Sunrize

Registered
Абе от преди година, година и половина ми се появиха некви стрии по гърба .. Първоначално си мислех че се отбелязва от стола ми нещо докато седя и не им обръщах внимание .. Ся гледам още не са се махнали .. От кво може да се появят и как могат да се махнат .. На 17 години съм и са ми казвали че е от растежа, но пък незнам .. Някой друг има ли подобен проблем ?

Еми във гоогле проверих http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=384993.0 някой са писали че изчезват някой не

Sunrize каза:
Абе от преди година, година и половина ми се появиха некви стрии по гърба .. Първоначално си мислех че се отбелязва от стола ми нещо докато седя и не им обръщах внимание .. Ся гледам още не са се махнали .. От кво може да се появят и как могат да се махнат .. На 17 години съм и са ми казвали че е от растежа, но пък незнам .. Някой друг има ли подобен проблем ?

И аз имам, ама почти не се забелязват.

dELux_nike каза:
и аз имам и на мен са ми казвали, че е от разтежа
me2 :) Не се тревожи това става като по известни причини ти се разтяга кожата. Ще се махнат.

Има кремове против стрии по аптеките и не са много скъпи.

май е време да убия надеждата ви, НЯМА ДА СЕ МАХНАТ!
след години години ще загубят цвят и ще лъскат когато ги огрява слънцето.
Ако са розови и вземете мерки да ги мажете с нещо има шанс да се свият, в различните случаи и да изчезнат.Може да се свият до размера на косъм.

Горе