Сцена от филм, подходяща за изиграване

FestarBG

Registered
Здравейте,
имам да правя проект за училище - ще трябва да изиграем сцена от филм (филма да на английски).Ние ще го правим четирима човека (в краен случай предлагайте и за двама), затова сцената трябва да е дълга около 10 минути.Не е задължително всеки да играе, може да има разказвач.
Гледал съм много велики филми, но да изпълня сцена от някой от тях ще бъде трудно, при положение че филма е с заплетен сюжет и ще е трудно да се разкаже накратко (пример: Scarface в колата, когато щяха да убиват посланика).
Може някоя комедиика, дори е за предпочитане, тъй тъй е проект, то поне да си направим малко смях.
Мерси много.
:)
 
Веднага ти предлагам Zombieland :D
Сцената когато каубоя гърми доста зомбита в една кабина, а малкия пребива един зомби-клоун с чук и спасява момичето. (Това са финалните 20-30 мин )
Филма е страшна комедия, за тези, които не са го гледали :)
 
То хубаво, ама като ще го правим в класна стая и основното, което се изисква от нас е да говорим, някакси не виждам как ще изиграем "гърмежи","пребивания с чук" и т.н.Мерси все пак.. :)
 
Мда, не помислих за това :)
Виж можеш да вземеш диалога от една сцена от BattleStar Galactica (оригиналният сериал от '79). Рекламираха го по един тв канал и ситуацията беше:
Два пича стоят и се гледат сериозно.
А: Are you serious?
B: Yes, I'm serious!
A: I don't think you're serious!
B: I'm deadly serious!
:D:D
Има и още от този невероятен диалог, просто не го помня :D

Друга сцена, за която се сещам е http://www.youtube.com/watch?v=AIGmYydCYO8 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Таа, сигурно в клас ще ви цензурират, така че това няма да излезе същото :D

Таа, малко по сериозно сега: Филмът Extract има доста забавни диалози,
друга интересна сцена с разказвач е интрото в The Illusionist :?:
Друга сцена за която се сещам е от първата част на Матрицата, където Морфей дава хапчетата на Нео :)

Или пък малка изрезка от supernatural -> http://www.youtube.com/watch?v=7WWP_HUQ0lA :)

Ако и тези не стават, викай, гледам мноого филми :D
 
Вземи някое сцена от медузвездни войни (старите епизоди), примерно императорът, Вейдър и Люк като говорят в последния епизод. Другият вариант е когато Кеноби, Люк и Хан Соло спорят дали а има или я няма силата. Има доста такива сцени. Може да си харесаш и нещо от новите епизоди.
 
Засега се спрях на сцената от Supernatural. Остава само да намерим костюм на мечка и един да се прежали да играе малко момиченце.. :D
 
FestarBG каза:
Засега се спрях на сцената от Supernatural. Остава само да намерим костюм на мечка и един да се прежали да играе малко момиченце.. :D
Знаех си че това ще ти хване окото :D :D
 

Back
Горе