Здравейте,
имам да правя проект за училище - ще трябва да изиграем сцена от филм (филма да на английски).Ние ще го правим четирима човека (в краен случай предлагайте и за двама), затова сцената трябва да е дълга около 10 минути.Не е задължително всеки да играе, може да има разказвач.
Гледал съм много велики филми, но да изпълня сцена от някой от тях ще бъде трудно, при положение че филма е с заплетен сюжет и ще е трудно да се разкаже накратко (пример: Scarface в колата, когато щяха да убиват посланика).
Може някоя комедиика, дори е за предпочитане, тъй тъй е проект, то поне да си направим малко смях.
Мерси много.

имам да правя проект за училище - ще трябва да изиграем сцена от филм (филма да на английски).Ние ще го правим четирима човека (в краен случай предлагайте и за двама), затова сцената трябва да е дълга около 10 минути.Не е задължително всеки да играе, може да има разказвач.
Гледал съм много велики филми, но да изпълня сцена от някой от тях ще бъде трудно, при положение че филма е с заплетен сюжет и ще е трудно да се разкаже накратко (пример: Scarface в колата, когато щяха да убиват посланика).
Може някоя комедиика, дори е за предпочитане, тъй тъй е проект, то поне да си направим малко смях.
Мерси много.