Съвет за монитор

tysonlkr

Registered
Здравейте!
Решил съм да си взема нов монитор. Старият ми монитор е Самсунг и за сега съм много доволен от него, затова съм се ориентирал към тази марка.Но CRT и искам да го сменя вече.
Спрял съм се на този :arrow: Самсунг или този HD , но съм предубеден към HD, затуй клоня повече към първият вариант.
Искам да чуя и вашите мнения и коментари относно конкретният модел или за марката като цяло.
Или пък дайте някакви други предложения в този ценови клас.
П.С. По възможност да не са HD, незнам защо но неми харесват :cry:
 
За парите си не очаквай чудеса. Няма цифров изход (не че е болка за умиране) и е 19" за малко повече пари получаваш 22"
 
Можеш да си вземеш като моя:
Цък

Не е кой знае какво, но го ползвам отдавна и все още не съм се оплакал :?:

Дължина на диагонала : 20" WIDE TFT, TN+film
Максимална резолюция : 1680 x 1050, Crystal Brite
Контраст : 2500:1
Яркост : 300cd/m2
Време за реакция : 5 ms
Ъгъл на виждане (H/V) : 160ТА/160ТА
ACM
Black Glossy
TCO'03
3 Years Warranty Продукт известен още и като P 203 W, P 203W, P203 W

П.С. Моя не го взех от там, но мисля, че горе долу такава беше цената м/у 200лв и 280лв....
 

Back
Горе