Съвет

choko_h

Registered
ПЛС дайта съвет как да направя известен този портал www.file-bg.com всъщност ако има желаещи за ъплоадери да пишат по скайп choko_h или ICQ: 210-593-899

Ами има много начини един сайт да стане известен.

Добре ще е да го регистрираш в колкото се може повече търсачки (google.com , yahoo.com , bgtop.net , и др.).

Ако е интересен на потребителите , от една страна му се носи реклама и от уста на уста, мисля че разбираш за какво говоря.
Естествено най добрия начин е да го рекламираш е в друг сайт със заплащане естествено. Поне метода е доказан...
Иначе слагай негови банери във форумите в които си регнат като подпис, прикачай го към писмата които пишеш от пощата си.

Има и още начини но в момента не се сещам.

Пак ще дам линк :
http://addurl.start.bg

Взимаш 10 бири и почваш да се регваш .
КАто свършат бирите спираш и отиваш за още 10 и пак сядаш.

Щом се регнеш навсякъде, чакаш да дойде следващия update на гоогле
PR и най вероятно ще си на PR 3 или 4.

После трябва да сложиш и някакво инфо в сайта, защото google-то
трябва да индексира нещо.

Това е в общи линии .

Друг е въпроса, че като почнат да влизат хора в сайта трябва с нещо да ги задържиш.
Трябва да има нещо интересно в него.

ми нз Вас нещо поне не ви ли заинтригува в него според мене трябва да му се намерят ъплоадери ако има желаеещи да пишат ПЛС регнете се и вие ако искате

Ами доколкото ми стана ясно от 1 мин. престой в него, това трябва да е нещо като "free zone". Засега забелязвам че наистина има нужда от хора които да качват, защото така е леко "гол".
За момента нямам много свободно време да ставам Ъплоудър за по нататък ще видим.
Все пак късмет ти пожелавам с сайта и дано стане известен.

Благодаря много KAHN да това е портал и наистина е лекичко "гол" за това намерят ли се ъплоадери всичко ще потръгне Благодаря много ако ще опиташ когато можеш :wink: :?: 10х и весели праздници и на целия екип на ВТ защото сте супер готини всичките

Горе