S shashma88 Registered 11 Декември 2009 #1 Как да създам папка на потребител когато се регистрира в сайта, и всичко което ъплоудне да се качва в нея? Благодаря предварително.
Как да създам папка на потребител когато се регистрира в сайта, и всичко което ъплоудне да се качва в нея? Благодаря предварително.
S shashma88 Registered 11 Декември 2009 #3 да знам, как се създава папка, но питам когато потребителя се регне да създава с неговия ник примерно нещо такова Код: mkdir("$row['user']", 0755); но как да го направя като се регне да се създава папка?
да знам, как се създава папка, но питам когато потребителя се регне да създава с неговия ник примерно нещо такова Код: mkdir("$row['user']", 0755); но как да го направя като се регне да се създава папка?