Създаване на темплейти

Ignorance

Registered
Здравейте, нов съм в сферата на PHPBB и имам едно питане.
Ще ми се да се позанимавам, да си направя собствен темплейт, но не намирам поне някакви начални стъпки. :oops: Та ще ви бъда благодарен ако се намери някой, който да ми пообясни за какво иде реч. :) Какви приложения са ми нужни и така на татък.Ще се задоволя и с някой урок или видео за първи стъпки.
Като цяло работя относително добре с продуктите на Adobe и Corew за графична обработка (ако това ми е нужно де :oops: ). :)
Форумчето за което се готвя да правя темплейт е версия 3.0.5 ако има някакво значение. :)

Благодаря предварително. :?:
 
http://www.google.bg/search?hl=bg&client=firefox-a&hs=LkF&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&q=how+to+make+phpbb+template&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=&aq=f&oq=

Има доста отговори на въпроса ти :)
 

Back
Горе