Здравейте, нов съм в сферата на PHPBB и имам едно питане.
Ще ми се да се позанимавам, да си направя собствен темплейт, но не намирам поне някакви начални стъпки.
Та ще ви бъда благодарен ако се намери някой, който да ми пообясни за какво иде реч.
Какви приложения са ми нужни и така на татък.Ще се задоволя и с някой урок или видео за първи стъпки.
Като цяло работя относително добре с продуктите на Adobe и Corew за графична обработка (ако това ми е нужно де
).
Форумчето за което се готвя да правя темплейт е версия 3.0.5 ако има някакво значение.
Благодаря предварително. :?:
Ще ми се да се позанимавам, да си направя собствен темплейт, но не намирам поне някакви начални стъпки.
Като цяло работя относително добре с продуктите на Adobe и Corew за графична обработка (ако това ми е нужно де
Форумчето за което се готвя да правя темплейт е версия 3.0.5 ако има някакво значение.
Благодаря предварително. :?: