K knighter Registered 16 Ноември 2009 #1 Дайте некое хубаво сървърче за WoW на 2.4.3 1. ако може да се дига бързо 2.да има хора (НАЙ-ВАЖНОТО) 3.ако може да е подобно на Scapegaming преди да стане на lich king Моля не ми давайте сайта wowstatus.net моля ви се
Дайте некое хубаво сървърче за WoW на 2.4.3 1. ако може да се дига бързо 2.да има хора (НАЙ-ВАЖНОТО) 3.ако може да е подобно на Scapegaming преди да стане на lich king Моля не ми давайте сайта wowstatus.net моля ви се
V vik96 Registered 16 Ноември 2009 #2 Искаш ли да ти дам моя сървър? Пускате направо 70 lvl. Няма лаг. Отвреме на време крашва ,но не е фатално.
Искаш ли да ти дам моя сървър? Пускате направо 70 lvl. Няма лаг. Отвреме на време крашва ,но не е фатално.