Сървър на WoW (2.4.3)

knighter

Registered
Дайте некое хубаво сървърче за WoW на 2.4.3
1. ако може да се дига бързо
2.да има хора (НАЙ-ВАЖНОТО)
3.ако може да е подобно на Scapegaming преди да стане на lich king
Моля не ми давайте сайта wowstatus.net моля ви се
 
Искаш ли да ти дам моя сървър?
Пускате направо 70 lvl.
Няма лаг. Отвреме на време крашва ,но не е фатално.
 

Back
Горе