Сърдита иконка

Наистина на мен някой път ми е трябвала някой като ме изнерви като почни да спори с мен за нещо ама няма. Добре е да се сложи.
 
icon_twisted.gif
icon_evil.gif

такова имам в предвид
 
MontefuckeR каза:
icon_twisted.gif
icon_evil.gif

такова имам в предвид
Тва първото ми прилича повече на лукаво човече :D както и да е аз лично съм много доволен от емотиконите и са много готини :?:
 

Back
Горе