B BattleGrounds Registered 25 Октомври 2009 #1 Немога да включа сял сървъра на wamp пускам го и нищо нестава, трих ресках слгах на ново и пак нищо апачето върви но сяла неще
Немога да включа сял сървъра на wamp пускам го и нищо нестава, трих ресках слгах на ново и пак нищо апачето върви но сяла неще