С коя програма...

djvato

Registered
Нзнам ама така дочух и искам да попитам с коя програма мога да правя php фаилове плс кажете ми ако нее така кажете ми нещото с което се правят фаиловете :)

Ако искаш да го научиш тоя език то използвай Notepad++ :wink:
Не се лъжи по такива които ти правят всичко сами, щото така никога няма да го научиш :wink:

NetCutter каза:
Ако искаш да го научиш тоя език то използвай Notepad++ :wink:
Не се лъжи по такива които ти правят всичко сами, щото така никога няма да го научиш :wink:
Ето това е програмата :wink: Оцветява ти кода показва ти за синтактични грешки, просто няма да съжаляваш :)

да вярно е - Notepad++ е много добра , не бях се сетил за нея...но все пак пробвай и PHP Designer - при нея също пишеш кода на ръка

аз наскоро си сложих PHPed
готено е че може да си едитваш и създаваш фаилове направо на сървера/хост-а има и библиотека с всички функции такаче да не сеналага да влизаш в пхп.нет като искаш да видиш някоя функция ;)

mute каза:
аз наскоро си сложих PHPed
готено е че може да си едитваш и създаваш фаилове направо на сървера/хост-а има и библиотека с всички функции такаче да не сеналага да влизаш в пхп.нет като искаш да видиш някоя функция ;)
може ли линк към това чудо
сигорно ще е доста добра тази програма

http://www.data.bg/f.php?fid=2282323

е то и тази програма дето я казах PHP Designer предлага същите функци-има готови кодове, и то не само за PHP но и за MySQL, CSS, JavaScript, HTML и други. ето линк за даунлоуд: http://files.download.bg/downloads/36/25736/2007%205.0.3/phpdesigner2007_setup.exe

кратко описание на програмата:

Код:
Без значение дали сте опитен уеб разработчик или начинаещ програмист, пред който тепърва предстои да навлезе в дебрите на PHP, PHP Designer 2005 е точно за Вас. Редакторът включва пълен набор инструменти, от които бихте имали нужда при работата си с PHP скриптове. PHP Designer 2005 разпознава и оцветява в различни цветове синтаксиса на PHP, HTML, XHTML, CSS и SQL (Ingres, Interbase, MSSQL, MySQL, Oracle, Sybase и Standard SQL). Удобството му се крие във включените помощници, които ви напътстват по време на работа. Позволява вътрешно изпълняване и преглеждане на PHP скриптовете. Програмата включва допълнителни инструменти като FTP клиент, FTP мениджър, кодови темплейти, файлов мениджър, мениджър на проектите, мениджър за управление на предстоящите задачи за вършене, автоматична корекция, автоматично довършване на думите, водене на bookmark-ове, възможност за експортиране (в LaTex, HTML и RTF формат) и др.

Пише че е 30-дневна ама не е....

Горе