J JcaL Registered 18 Октомври 2009 #1 Как да си анправя собствен темплайт за phpBB3 да стане така както е тук (дизайна на форума и дизайна на сайта съвпадат)
Как да си анправя собствен темплайт за phpBB3 да стане така както е тук (дизайна на форума и дизайна на сайта съвпадат)