Това истина ли е

mizarck

Registered
Здравейте,
Намерих хостинг който дисковото пространство е неограничено и е само за 530лв/г.
та въпросат ми е възможно ли е да е найстина не ограничено в смисал колкото е голям харда толкова да ми дадат и това измама ли е или не

пп ето сайта http://www.megawebserver.com/windows_unlimited.htm

Благодаря предварително
 
Хм.. все ще има някъв лимите тези неограничени гига или тера байти :lol: не ми се вярва чено казано :)
 
LiRiX каза:
Хм.. все ще има някъв лимите тези неограничени гига или тера байти :lol: не ми се вярва чено казано :)

То май се плаща само за 1 година , 2 или 3 ... неможе да се плаща за месеци .. абе незнам , може и да е вярно .. :?
 
Player_pz каза:
LiRiX каза:
Хм.. все ще има някъв лимите тези неограничени гига или тера байти :lol: не ми се вярва чено казано :)

То май се плаща само за 1 година , 2 или 3 ... неможе да се плаща за месеци .. абе незнам , може и да е вярно .. :?

ако е вярно ще е добра далавера :)
 
bafitu каза:
добре и за какво ти е толкова място извинявай ?
дата2.бг ли ще правиш.... :roll:

ами решйл съм да права хостинг за CMS системи
при регистрацията ти се инсталира CMS по избор а само Jooml-ата е 120MB
 
Това е условно но все пак е вярно!На теория действително не може да е безлимитно,ама на практика не вярвам че ще успееш да си сложиш на сайта число с повече от 12 0-и (в гига-байтове)
дата.бг са на такъв вид хостинг!
 
да неможе да е неограничено пространството все пак има лимит
единственото което се сещам е да се вземе една много силна машина и да се сложат 10-15 харда от 1ТБ това ще е добре за хостинг компаня но ще излезе страшно скъпо а и дори да са зели един хард от 1ТБ кагото почно да се изчерпва квотота трябва да купат още един а за 530лв едва ли ще се направи нещо за това май е някаква прецаквация
 
Еми не е прецаквация!Това е цяла мрежа от много сървъри, които на практиак действително ти дават безлимитно пространство!
 

Горе