Трябвами едно кодче

RaDo0o_16

Registered
Значи трябвами кодче с което да мога да си слагам някакъв текст в хедара Примерно да опише "Добре дошли" :)
 
<?php
$msg="Добре дошли"
echo ($msg);
?>

Какви са тези въпроси, вече се чудя. :o
 
Доколкото разбрах ,човека иска от админ панела да редактира текста ?
 
Не аз искам код като на cs-bg.info във хедара да има банер и само питам как да се показва
Код:
<? include("view120x240.php"); ?>
Ама как да се показва в хедара незнам
 
Еми може би така:
<?php
$image = "put do faila";
echo '<img src=".$image." />';
?>
П.П. давам ти го като картинка, понеже в горния пример е така...
 
index.php
Код:
<?php
$welcome = file_get_contents("welcome.txt");
echo "$welcome";
?>

admin.php
Код:
<?php
echo "<form method=post>";
echo "Съобщение: <input type=text name=message><p>";
echo "<input type=submit value=Промени></form><p>";
$message = $_POST['message'];
if("$message" == "") exit;
file_put_contents("welcome.txt","$message");
echo "Готово";
?>
 

Back
Горе