W wladi Registered 29 Юли 2009 #1 Има ли нешто системка или някакав мод за баннери с задаване на импресии на банерите .
F federer_11 Registered 29 Юли 2009 #2 Използвай си обикновен скрипт, само го вкарай в някакъв панел или страница